Lokum di Trevi VII we Wrocławiu z pozwoleniem na użytkowanie wróć do aktualności

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie VII etapu osiedla Lokum di Trevi, prestiżowej inwestycji położonej na wrocławskich Krzykach.

Pozwolenie na użytkowanie obejmuje 252 lokale wybudowane w ramach VII etapu. Jak dotąd blisko 80% lokali zostało objętych umowami deweloperskimi i rezerwacyjnymi. Grupa przystępuje do przekazywania lokali, co w konsekwencji umożliwi ich rozpoznanie w wyniku finansowym Lokum Deweloper za 2017 rok. 

- Cieszymy się, że kolejni klienci będą mogli zamieszkać na osiedlu Lokum di Trevi, naszej flagowej inwestycji. Tak jak wszystkie nasze osiedla, di Trevi charakteryzuje przemyślany układ urbanistyczny i liczne udogodnienia dla mieszkańców – znajdą oni tutaj dziedzińce z fontannami, bezpieczne place zabaw dla dzieci i bogato urządzoną zieleńpowiedział Prezes Zarządu Lokum Deweloper Bartosz Kuźniar.

- Również nasi akcjonariusze będą mieli powody do zadowolenia. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, tegoroczny harmonogram realizacji inwestycji zakładał, że w drugim półroczu, a zwłaszcza w czwartym kwartale rozpoznana będzie w wyniku finansowym największa liczba lokali.dodał Prezes.

Lokum di Trevi jest sztandarową inwestycją grupy Lokum Deweloper, cieszącą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Do tej pory zrealizowano siedem etapów obejmujących w sumie 1159 lokali. Obecnie w budowie znajduje się ósmy etap (233 lokale dostępne w ofercie), a w przygotowaniu są etapy IX i X, w których powstanie łącznie 481 lokali. Dzięki osiedlu Lokum di Trevi Grupa Lokum Deweloper przekształciła duży poprzemysłowy kwartał dzielnicy w nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Osiedle znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Krzyki – Tarnogaj na południu Wrocławia, w sąsiedztwie parków i terenów zielonych. Bliskość ulic Armii Krajowej i Bardzkiej oraz dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta, a także do wrocławskich szkół wyższych (m. in. Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Ekonomiczny). Lokum di Trevi to świetnie rozwiązanie zarówno dla osób realizujących własne potrzeby mieszkaniowe, jak i dokonujących zakupów inwestycyjnych.